Industriell

Industriell

Det finns 11 produkter.

Visar 1-11 av 11 objekt
  • Media Converter Fiber till...

    Media Converter Fiber till RJ45 10/100 / 1000Mbit

    1 x 10/100 / 1000Mbit RJ45
    1 x 100 / 1000Mbit SFP
    upp till 80km med enkelriktad fiber och upp till 550m med multi-mode fiber
    upp till 100m med Cat.5e eller Cat.6
    5% till 95% fuktighet
    -0 ° C till + 70 ° C

    Pris Ring för pris
    Artikelnummer ETH-RJ45G-SFP
    • Ny
    Fysiskt i lager  
  • Media Converter Fiber SFP...

    Media Converter Fiber SFP 10Gbps modul till RJ45

    1 x 10G / 5G / 2.5G / 1G / 100BASE-T RJ45-gränssnitt med automatisk MDI / MDI-X-funktion
    1 x 10GBASE-X SFP + -gränssnitt för 100 meter över Cat 6A / Cat7 på 10Gbps
    Extern 5V DC, 2A strömförsörjning
    Plug and Play installation
    DIN skena och väggmontering design

    Pris 1 958 SEK
    Artikelnummer FIBER-ETH-SFP-10G
    På vägen in  
  • Product title

    Product title

    1 x RJ45 10G / 5G / 2,5G / 1G / 100M BASE-T
    1 x 10GBASE-SR / LR SFP + gränssnitt
    DC 12 ~ 48V
    Driftstemperatur -40 till 75C
    Din konsol

    Pris 3 806 SEK
    Artikelnummer ETH-RJ45-SFP-WT
    Fysiskt i lager