Singel Mode

Media omvandlare för fiber (DIN-skena) - Single Mode

Singel Mode

Det finns 8 produkter.

Visar 1-8 av 8 objekt

Aktiva filter

  • Media omvandlare RJ45...

    Media omvandlare RJ45 single core fiber. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 1000Mbit SC Single Mode - Simplex fiber

    WDN media omvandlare för 1-core fiber, Single Mode med SC
    1 x RJ45 10/100/1000Base-TX
    1 x 1-core (simplex) Single Mode fiber med SC
    måste användas med ETH-RJ45G-WDM SA
    Upp till 15 km
    WDM våglängd-division-multiplexering - endast för simplex fiberkabel
    måste vara WDM-omvandlare vid båda ändarna av fibern

    Pris 1 808  SEK
    Artikelnummer ETH-RJ45G-WDM-SB
    På vägen in  
  • Media omvandlare RJ45 för...

    Media omvandlare RJ45 för fiber. RJ45 10/100Mbit. Fiber 100Mbit SFP Slot. Single Mode el. Multi Mode, -40 - +75°C. 12 - 60VDC.

    Alltid rum för en av världens minsta media omvandlare
    Lämpliga för installation i kamerahus eller slutna utrymmen
    SFP-modul är som standard för LC-kontakter, duplex, Single Mode / Multi Mode.
    Köp 100Mbit SFP-moduler.
    1 x 10/100Mbit RJ45
    12 - 60VDC eller 18 - 36VAC
    Temperaturomtåde: -40 ° - +75°C
    5% till 95% fuktighet
    IP40
    36 x 59 x 49 mm (H x B x D )
    DIN fäste

    Pris 1 068  SEK
    Artikelnummer ETH-RJ45-P
    Fysiskt i lager