Filtrera på
Farve
Kabel
Fiber
Fibermode
Fibertype

Pigtail - LC/SC/ST

Pigtail - LC/SC/ST

Det finns 37 produkter.

Visar 1-20 av 37 objekt

Aktiva filter

  • Fiber splicer - fusion,...

    Fiber splicer - fusion, automatisk fiber mot fiber. Splicer fiberkablar på 8 sekunder. Bärbar i solid allt-i-ett-låda

    Fiber Splicer till Single Mode. Multi Mode fiberkablar
    Multifunktionsfiberhållare för fiberkärnor, pigtails etc.
    Exakt fiberkärna mot fiberkärn justering
    Cladding: 80-150 my meter
    Coating: 100 - 1000 my meter
    Fiberklyvad längd: 8 - 16 mm
    Fusiontid: Ca. 8 sekunder
    Splicering är fusion
    4.3 "LCD Touch Display - flip ut
    Batteri: 5200mAh Uppladdningsbar typiska 200 x laddningar
    12VDC Netadapter Inkluderad
    Dimensioner 130 x 154 x 132 mm
    Vikt: 1,95 kg
    Robust plastlåda med skär och tillbehör

    Pris 16 331  SEK
    Artikelnummer FIBER-SPLIDSER
    Fysiskt i lager