haneeeeaged

haneeeeaged

Det finns 8 produkter.

Visar 1-8 av 8 objekt

Aktiva filter

48 Port Gigabit PoE+...

48 Port Gigabit PoE+ haneeeaged switch med 4 x SFP+ slot för 1 / 2,5 / 10Gbit fibermoduler. DHCP-server. 230VAC / 56VDC.

haneaged PoE+ Switch med 48 x RJ45 och 4 x SFP + Slot
48 x RJ45 10/100 / 1000MbIT med PoE +
Upp till 36 Watt per port - Max. Totalt 400W / 720W
720Watt med 230VAC och 56VDC Input
4 x SFP + Slot för 1Gbit / 2,5Gbit och 10Gbit SFP Fibermoduler
Redundant Ring, snabb återställning
Layer 3 VLAN Routing
Internt temperaturreglage
IGMP Snooping, Spanning Tree Protocol
MLD Snooping (IPv6)
haneagement, SNMP, DHCP Server, SMTP
Redundant Spänningsinmatning
5kg
Driftstemperatur: 0 - +50°C
Supply Spänning: 100 - 250Vac, 36 - 60VDC

Pris 19 316  SEK
Artikelnummer ESW48G4SFP-POE+
På vägen in  
  • 24 port haneaged Switch. 24...

    24 port haneaged Switch. 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 1000Mbit SFP slot. Upplänk 2 x Gigabit RJ45. -10 - +50°C, 230VA

    haneaged Industrial Gigabit switch. 24 x RJ45, 2 x SFP
    24 portar PoE+, 30 watt per port
    Total PoE effekt är 390 Watt
    PoE spänningsutgång: 54VDC 30W maximala
    24 x 10/100/1000Mbit RJ45
    2 x 1000Mbit SFP slot
    2 x upplänk SFP eller RJ45
    Layer 2 switch
    IGMP snooping (Multicast Protocol)
    Port spegling
    Drifttemperatur: -10 - +50°C
    Matningsspänning: 100 - 240VAC 
    Dimensioner: 442 x 305 x 45 mm (1U)
    Vikt: 4,4 kg

    Pris 6 964  SEK
    Artikelnummer ESW24L2-POE
    På vägen in  
  • 16 portar Managed Switch 16...

    16 portar Managed Switch 16 x 100 / 1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000/2500MBIT SFP Slot, PoE+, -40 - +75°C, 48 - 56VDC

    Managed Industrial Switch. 16 x RJ45, 2 x SFP
    16 x 10/100 / 1000mbit Switch med Poe + (36Watt)
    Total Poe Effect är 320 watt (Dual DC-ingång)
    2 x 10/100 / 1000mbit RJ45 < BR> 2 x 100/1000 / 2500mbit SFP Castle
    Stödjer 2,5 GHz SFP Module
    IGMP Snooping
    MLD Snooping
    DHCP Relay / DHCP Server
    Cyper Security
    ERPS Ring. Fast Ring Recovery mindre än 10ms
    1588 Tidsynkronisering Protokoll
    Layer 2 Switch
    Temperaturområde från -40 till + 75 ° C
    Spänning: 48 - 56Vdc - Redundant Ingång
    Mått: 152 x 107 x 87 mm

    Pris 12 282  SEK
    Artikelnummer ESW18SFP2
    På vägen in  
  • Layer-3 16 Portar haneaged...

    Layer-3 16 Portar haneaged Switch 16 x 10/100 / 1000mbit RJ45. Fiber 4 x Gbit SFP + 2 x 10GIT SFP, Poe ++ (Poe Ultra), 230Vac

    16 x 10/100/1000Mbit RJ45
    16 porte med PoE Ultra (75W per port)
    4 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP slot
    2 10Gbit SFP+ slot
    RJ45 console interface til haneagement og opsætning
    PoE maks. er 400Watt, end-span og mid-span.
    PoE power feeding op til 100 meter
    Total PoE haneagement
    IGMP Snooping
    MLD Snooping
    Maks. 8 VLAN interface

    Pris 12 229  SEK
    Artikelnummer ESW16SFP2G-POE+U
    På vägen in  
  • 16 Port Unmanaged Switch 16...

    16 Port Unmanaged Switch 16 x 10 / 100mbit RJ45. Fiber 2 x 1000mbit SFP, Poe + LCD-skärm, utöka UTP upp till 250 meter, 230VA

    16 port 10/100Mbit + 2 Gigabit RJ45
    2 x 1000BASE-X mini-GBIC SFP combo gränssnitt.
    PoE + är 32 Watt
    Max. PoE effekt är 300 watt
    IEEE 802.3af / at End-span.
    Varje port ger 54VDC till PoE PD
    Auto deteketere PoE utrustning
    Ger PoE ström till max. 100meters.
    Extended läge utan PoE, avståndet upp till 250meter
    Utrustad med smarta LCD
    Dimensioner: 440 x 233 x 44 mm (1U)
    Arbetstemperatur: -10 - +60°C
    Matningsspänning: 100 - 240VAC, 5A

    Pris 4 075  SEK
    Artikelnummer ESW16SFP2-POE+
    På vägen in  
  • 24 portar haneaged Switch...

    24 portar haneaged Switch 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x 100/1000Mbit SFP Slot Combo, PoE++ (Poe Ultra 90W) 230VAC

    haneaged Industrial Switch. 24 x RJ45, 4 x SFP
    24 x 10/100/1000Mbit RJ45 porter PoE++
    IEEE 802.3at / af / bt - Ultra PoE (90watt) End / Mid-Span
    Total PoE Effect är 720W
    4 x 100/1000Mbit Mini-GBIC / SFP Slots, Combo med 4 Gbit RJ45 SFP
    VLAN - IEEE 802.1Q Brand VLAN
    VLAN (Q-IN-Q) - IEEE 802.1
    Protokoll VLAN, VOICE VLAN, Privat VLAN, haneagement VLAN, GVRP
    IGMP Snooping V2 och V3
    MLD Snooping V1, V2
    Port Säkerhet för Source Mac Adress Filtrering
    DHCP Snooping för att filtrera oönskade DHCP-meddelanden
    Mått: 440 x 300 x 44,5 mm (1u)
    vikt: 5kg
    Spänning: 100 - 240VAC

    Pris 11 524  SEK
    Artikelnummer ESW24SFP4-POE++
    På vägen in  
  • 24 portar haneaged switch...

    24 portar haneaged switch 10/100/1000Mbit RJ45 med PoE++ 95W på alla 24 portar, 2 x SFP fiber 1Gbit/10Gbit, 2 x 230VAC

    Top Grade haneaged Poe++ växel - för storskalig nätverk
    haneaged växel 24 x RJ45 med PoE++ (95W) på alla portar samtidigt
    PoE power budget för 2280Watt. Inga kompromisser
    Double plug-in nätaggregat
    24 x RJ45 10/100/1000Mbit med PoE++
    PoE extended mode 200meter
    2 x 10GBase-T slot för 10Gbit / 1Gbit SFP modul Single Mode eller Multi Mode
    2 x 10GBase-SR / LR SFP+ slot (combo med 2 x SFP / RJ45)
    Layer 3 haneterad växel - Professionell Grade
    multi cast support 
    ERPS Ring IP övervakning -  recover 10ms
    DHCP Relay / DHCP-server
    stöder Cisco ether-kanal (statisk trunk)
    Dimensioner: 440 x 300 x 44 mm (1U)
    Vikt: 5,5kg
    Arbetstemperatur: 0 - + 50°C

    Pris 20 784  SEK
    Artikelnummer ESW24G2SFP-POE++
    På vägen in  
  • 24-port managed switch 24 x...

    24-port managed switch 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x SFP slot för 10 Gbit / 1Gbit, PoE +, 100-240 VAC

    24 Portar haneaged Ethernet Switch med PoE
    PoE + (36Watt). Totala PoE makt är 600Watt
    24 x RJ45 10/100 / 1000Mbit
    4 x SFP 10 Gbit, 10GBASE-SR / SL SFP + gränssnitt (Port-25 till Port-28)
    128Gbps (icke blockerande)
    Data buffert med 32M bitar
    IEEE 802.3x pause frame för full duplex
    Dimensioner: 440 x 300 x 56 mm, 1.25U hög
    Vikt: 5,4kg
    Matningsspänning 100-240VAC
    POE standarden IEEE 802.3af / 802.3at / 802.3bt
    Auto generering av portkonfiguration
    VLAN: VLAN edge, 802.1Q, VLAN-protokoll basseret
    MVR (Multicast VLAN Regitration)

    Pris 14 543  SEK
    Artikelnummer ESW24GSFP4-POE+
    Fysiskt i lager