Multi Mode med SC / ST

Multi Mode med SC / ST

Det finns 2 produkter.

Visar 1-2 av 2 objekt

Aktiva filter

Media omvandlare RJ45 till...

Media omvandlare RJ45 till fiber. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 1000Mbit SC Multi, PoE + 24VDC och PoE+ ut 48VDC

1000Mbit Multi Mode Media omvandlare med SC-kontakt till RJ45
1000Base-SX / LX till 10/100 / 1000BASE-T 802.3at PoE
1 x RJ45 10/100/1000Base-T med PoE + (30W)
1 x 1000Base-SX / LX Fiber - SC kontakter Multi Mode
Multi Mode 62.5/125my / 50/125my 
IEEE 802,3 / 802.3u / 802.3ab / 802.3z / 802.3x Ethernet-standarden
DIN-skena
Matningsspänningar: 24VDC utan PoE, 48VDC PoE ut
PSU ingår ej
IP30
Arbetstemperatur: -40 - +75 ° C

Pris 2 003  SEK
Artikelnummer ETH-RJ45G-SC
På vägen in  
  • Medie omvandlare Gigabit...

    Medie omvandlare Gigabit för enkelfiber- och WDM-läge, Multi Mode upp till 550m, WDM-B, TX1550nm / RX1310nm, 5VDC

    IEEE 802.3 / u / ab 10/100 / 1000BaseT
    IEEE 802.3z 1000BaseX
    Jumbo Frame (9K bytes)
    Store-and-Forward Switching Mechaneism
    Auto Crossover för MDI / MDIX i TP-porten
    Autoförhanedling i TP-porten
    Flödeskontroll
    Länkalarm
    Auto & Force Mode-konfiguration
    Mått: 71 x 94 x 26 mm för DC5 V, 1,5 A

    Pris 4 445  SEK
    Artikelnummer ANR-FCU-3002A-WB-M
    Fysiskt i lager