Single Mode - 9 MY

Single Mode - 9 MY

Det finns 23 produkter.

Visar 1-20 av 23 objekt

Aktiva filter

  • Armerad fiberkabel,...

    Armerad fiberkabel, single-mode, SC-LC. 10m, 9 / 125my, Blå, LSZH

    Stål Förstärkt fiberpatchkabel
    Single
    Duplex
    2 x LC-kontakt vid en ände
    2 x SC-kontakter i den andra änden
    9 / 125my
    Robust hanetel Fun Blue
    Kabeltjocklek tjocklek~~POS=HEADCOMP: 9mm
    10m
    rabatt på inköp av större mängder

    Pris 487  SEK
    Artikelnummer K-FIBER-A-LC-SC-S10
    Fysiskt i lager