Utförsäljning / Demoprodukter

villkor för "Restförsäljning / Demoartiklar"

* Dessa produkter är några av dem som är undantagna från vårt sortiment. Produkterna är nya om inget annat anges.

* Det finns ingen teknisk support på restvaror i lager

* Endast begränsad installation och applikationssupport tillhandahålls på produkterna.

* Det finns 1 veckas returrätt om varan inte stämmer överens med det förväntade. Returvaror krediteras vanligtvis...

Mer

villkor för "Restförsäljning / Demoartiklar"

* Dessa produkter är några av dem som är undantagna från vårt sortiment. Produkterna är nya om inget annat anges.

* Det finns ingen teknisk support på restvaror i lager

* Endast begränsad installation och applikationssupport tillhandahålls på produkterna.

* Det finns 1 veckas returrätt om varan inte stämmer överens med det förväntade. Returvaror krediteras vanligtvis med 50 % av fakturapriset – om inte annat anges på fakturan. Handläggningsavgiften krediteras inte.

* Varorna säljs endast business-to-business och levereras därför utan någon annan garanti än den som nämns i punkt 1.

* Alla beställningar är föremål för en hanteringsavgift och 25% moms.

* DANBITs övriga villkor, som inte har ändrats enligt ovan gäller.

Utförsäljning / Demoprodukter

Det finns 334 produkter.

Visar 1-20 av 334 objekt

Aktiva filter

8 kanalers 16 bit tæller, 2...

8 kanalers 16 bit tæller, 2 kanalers 32 bit tæller - REA

8-CH timers/counters
2-CH cascaded 32-bit timer with 1 MHz base clock
On-board multiple base clocks ranging from 100 kHz to 2 MHz
External gate control and clock inputs for each counter
Inverted gate signals for 4-CH synchronized frequency measurement
Multiple interrupt sources from counter outputs, timer outputs and external interrupt inputs

Pris 1 759  SEK
Artikelnummer CTC12
Fysiskt i lager  
  • Restlager: Xeon CPU,...

    Restlager: Xeon CPU, 2.4GHz, 604 FSB533

    # of Cores  1

    Processor Base Frequency  2.40 GHz

    Cache  512 KB L2

    Bus Speed  533 MHz FSB

    FSB Parity  Yes

    TDP  65 W

    VID Voltage Range  1.5V

    Pris 3 304  SEK
    Artikelnummer CPU604-X24
    Fysiskt i lager  
  • Adlink 3U CompactPCI®/PXI...

    Adlink 3U CompactPCI®/PXI VGA/LCD Interface Card cPCI-8217-005

    LAST IN STOCK BRAND NEW!

    PICMG® 2.0 32-bit/33 MHz CompactPCI® specification
    SMI-721 graphic controller with 8 M built-in VRAM
    Max. 1280 x 1024, 24-bit true color
    On-board 44-pin LCD interface, LCD brightness adjustable
    cPCI-8217 is PXI compatible
    cPCI-8217R is a 50 mm RTM with 

    Pris 4 131  SEK
    Artikelnummer CPCI-8217-005
    Fysiskt i lager  
  • Product title

    Product title

    Data-rate of 1.25Gbps operation
    850nm VCSEL laser and PIN photodetector
    Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with duplex LC receptacle
    Digital Diagnostic Monitoring:
    Internal Calibration or External Calibration
    550m transmission with 50/125µm MMF
    270m transmission with 62.5/125µm MMF
    Compatible with SONET OC-24-LR-1
    Compatible with RoHS
    +3.3V single power supply
    Operating case temperature range of
    0°C to +70°C (Standard) or -40°C to +85°C (Industrial)

    Pris 579  SEK
    Artikelnummer CNV-SFP-O1G-M
    Fysiskt i lager  
  • PIR-sensor för väggmontering

    PIR-sensor för väggmontering

    raderade från vårt sortiment av inte mer än dessa till detta pris!
    Tillbehör för MFI MPORT. PIR -sensor för väggmontering

    Pris 329  SEK
    Artikelnummer MFI-PIR-W
    Fysiskt i lager  
  • Restlager: 230V til 110V...

    Restlager: 230V til 110V transformer 300W

    Transformer, der anvendes ved brug af amerikansk udstyr i f.eks. Danmark. Produktet er udstyret med amerikansk netkontakt for direkte tilslutning

    Pris 878  SEK
    Artikelnummer CNV230V110V
    Fysiskt i lager