Multi Mode (MM) 62.5my / 50my

SFP-familjen består av SFP-sändtagarmoduler (sänd / mottagning) av liten formfaktor, pluggbar (Special Form Factor Pluggable) som är speciellt utformade för högpresterande integrerad duplex-dataförbindelse över enfunktionell optisk fiber. Dessa sändtagarmoduler uppfyller SFP Multisource Agreement (MSA) och Hot Plug. Modulerna är enkla att sätta in i SFP MSA-kompatibla portar.

SFP Mini-GBIC Gigabit Ethernet-moduler kan installeras i...

Mer

SFP-familjen består av SFP-sändtagarmoduler (sänd / mottagning) av liten formfaktor, pluggbar (Special Form Factor Pluggable) som är speciellt utformade för högpresterande integrerad duplex-dataförbindelse över enfunktionell optisk fiber. Dessa sändtagarmoduler uppfyller SFP Multisource Agreement (MSA) och Hot Plug. Modulerna är enkla att sätta in i SFP MSA-kompatibla portar.

SFP Mini-GBIC Gigabit Ethernet-moduler kan installeras i Switch-produkter med SFP mini-GBIC-gränssnitt. Multi Mode finns i flera effekttyper och kan ha en räckvidd på upp till 2 kilometer (Multi-mode, LC).

Multi Mode (MM) 62.5my / 50my

Det finns 5 produkter.

Visar 1-5 av 5 objekt

Aktiva filter

  • Product title

    Product title

    Korenix SFPGSX
    Stöd upp till 1,25 GB / s Data Länkar
    Kompatibel med IEEE 802.3Z
    Singel 3.3V Strömförsörjning
    LC Duplex-kontakt
    Låg Power Dispering
    Metall Inkapsling ger lägre EMI

    Pris 581  SEK
    Artikelnummer CNV-SFP1G-MC
    Fysiskt i lager