haneeeeaged

haneeeeaged

Det finns 11 produkter.

Visar 1-11 av 11 objekt

Aktiva filter

  • 8 portar 10/100/1000Mbit...

    8 portar 10/100/1000Mbit switch DIN -40-75 ° - Managed, MSTP Redundant Ring Applikation. 12-48VDC, 24VAC

    8 Portar Managed Switch med snabb återhämtning och ring
    ERPS (Ethernet Ring Protection Switching)
    8 x RJ45 10/100/1000MBIT Switch
    Förråd och framåt Arkitektur, Broadcast Storm Checking
    1,5 Mbits SRAM Packet Buffer
    Automatisk adress Lärande och adress Åldrande
    Leverans Paging: 12 - 48VDC eller 24VAC

    Pris 2 642  SEK
    Artikelnummer ESW8G-DT
    Fysiskt i lager  
  • 8 Port haneaged Gigabit...

    8 Port haneaged Gigabit Switch med M12-kontakt. Med automatisk bypass. Med IEEE 1588 PTP Time Protocol, 9 - 48VDC

    haneaged 10/100 / 1000Mbit Robust industriell switch
    Vibration Safe and damm säker
    M12 5 Pin Coded Connector
    Med Automatisk Bypass för nästa switch när fel
    IEEE 1588v2 Precisions tids protokoll (PTP)
    PTP är tidssynkronisering i infrastruktur
    Modbus TCP/IP till SCADA
    SMTP / SNMP-fälla - genererar e-postlarm
    IGMP och MLD Snooping för multicast
    VLAN Routing (lager 3)
    Cypersecurity Minimerar säkerhetsrisk / attack
    Redundant Ring, snabb återhämtning
    Spänning: 9 - 48VDC Redundant Input
    Mått: 245 x 140 x 25 mm
    Driftstemperatur: -40 - +75°C
    DIN fäste, väggfäste
    vikt: 1 kg

    Pris 9 007  SEK
    Artikelnummer ESW8G-M-M12BP
    På vägen in  
  • 8 port haneaged Switch...

    8 port haneaged Switch 10/100 / 1000Mbit RJ45, PoE++ 2 port 100 / 1000Mbit och 2-port 10 Gbit SFP slot, DIN, 48 - 56VDC

    haneaged PoE växel med 8 RJ45 och 4 SFP slot
    8 x 10/100/1000Mbit med PoE ++ (95Watt)
    PoE effektbudgeten är 360Watt (45Watt per port)
    PoE utvidga läge - max. 160 - 200meter
    2 x 100 / 1000Mbit SFP kortplats - för En- och Multimode SFP modul
    2 x 10 Gbit SFP slot
    2 x Digital ingång
    2 x Digitala utgångar (Open Collector)
    IGMP snooping
    128 VLAN gränssnitt
    IEEE 1588v2 Precision Time Protocol (tidssyncronisering)
    Arbetstemperatur: -40 - + 75°C
    Dimensioner: 152 x 108 x 77 mm
    Vikt: 1, 2kg
    Matningsspänning: 48 - 56VDC (rekommenderat min 52VDC.) 8amp

    Pris 9 813  SEK
    Artikelnummer ESW8G-M-SFP4P+
    Fysiskt i lager  
  • 7 Portar haneaged Switch 5...

    7 Portar haneaged Switch 5 x 10/100 / 1000mbit RJ45. Fiber 2 x 100 / 1000mbit SFP. POE +, 48 - 56VDC (282W)

    Snabbring, redundant ring för kritiskt nätverk, haneeeterat
    IEEE 1588 Tidsprotokoll, stöder MEEE service och synkronet Ethernet
    7 portar haneaged Switch 5 x RJ45, 2 x SFP
    4 x 10/100 / 1000mbit RJ45 med Ultra Poe (60watt)
    1 x 10/100 / 1000mbit RJ45
    2 x 100 / 1000mbit med SFP-kortplats
    Temperaturområde: -40 till + 75 ° C
    Strömförsörjning: 48 - 56VDC - 282WATT

    Pris 8 119  SEK
    Artikelnummer ESW5SFP2-POE4+
    Fysiskt i lager  
  • 8 port DNV marin godkända...

    8 port DNV marin godkända haneaged växel 8 x 10/100Mbit. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot, 12 - 60 VDC 12Watt, DIN -40 - +75°C

    Det Norske Veritas Certified marina nätverksswitch Det Norske Veritas
    haneaged 8 port nätverksswitch godkänd för fartyg
    8 x 10/100Mbit Auto-MDI / MDIX
    2 x 100/1000Mbit SFP Single Mode eller Multi Mode 
    Matningsspänning: 12 - 60 VDC, 12Watt
    Polaritetskydd, överspänningsskydd på likspänningsingångar
    Dimensioner: 162 x 123 x 50 mm
    Vikt: 780G
    Arbetstemperatur: -40 - +75°C
    Fukt: 10 - 90% relativ luftfuktighet (icke-kondenserande)
    DIN fäste, Metallhölje

    Pris 12 298  SEK
    Artikelnummer ESW8MSFP-DNV
    På vägen in  
  • 8-port DNV marin godkända...

    8-port DNV marin godkända haneaged växel 8 x 10/100/1000Mbit. Fiber 4 x 1000Mbit SFP slot, 12 - 60 VDC, DIN -40 - +75°C

    Det Norske Veritas Certified marin nätverksväxel Det Norske Veritas
    haneaged 8 port nätverksväxel godkänd för fartyg
    8 x 10/100 / 1000Mbit Auto-MDI / MDIX
    4 x 1000Mbit SFP Single Mode eller Multi Mode 
    Matningsspänning: 12 - 60 VDC, 18Watt
    polaritetskydd, överspänningsskydd på likspänningsingångar
    Dimensioner: 162 x 122 x 50 mm
    Vikt: 860g
    Arbetstemperatur: -40 - +75°C
    Fuktighet: 10 - 90% relativ luftfuktighet (icke-kondenserande)
    DIN fäste, metallhölje

    Pris 17 603  SEK
    Artikelnummer ESW8GMSFP-DNV
    På vägen in  
  • 8 port haneaged switch 8 x...

    8 port haneaged switch 8 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 1/10 Gbit SFP, PoE++ (Ultra PoE), 0 - +50°C, 230VAC

    8 x 10/100 / 1000Mbit RJ45
    8 x portar med PoE Ultra (75W per port)
    2 Gbps SFP eller 10G SFP mini-GBIC / SFP-kortplats
    RJ45-konsolgränssnitt för hanetering och inställning
    PoE max är 258Watt, end-span och mid-span.
    PoE-strömmatning upp till 100 meter
    Total PoE-hanetering
    IGMP Snooping, & nbsp; MLD Snooping
    Max. 128 VLAN-gränssnitt
    Driftstemperatur från 0 - +50°C

    Pris 8 683  SEK
    Artikelnummer ESW8SFP2G-POE+U
    Fysiskt i lager  
  • 8 port haneaged växel 8 x...

    8 port haneaged växel 8 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot, PoE+, väggmontering, magneter 48-57VDC

    haneaged Switch med Gigabit-portar
    8 x 10/100/1000BASE-T RJ45-portar med PoE +
    Upp till 36 watt för varje PoE port
    Total PoE effekt är 240Watt
    2 x 100/1000BASE-X mini-GBIC / SFP
    IGMP snooping (Multicast)
    Arbetstemperatur: -20 - +70°C
    Kan väggmonteras, magnetisk väggmonterad eller DIN-skena monterad
    Matningsspänning : 48-58DCV 5,7A max ingång (PSU medföljer ej)
    Dimensioner: 180 x 140 x 24,4mm
    Vikt: 686gram

    Pris 4 681  SEK
    Artikelnummer ESW8G-M-SFP2-PWM
    Fysiskt i lager  
  • 8 port haneaged switch 8 x...

    8 port haneaged switch 8 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot, PoE+, -40 - +75°C, 12 - 48VDC

    Administreras Industriell Omkopplare för hård miljö
    8 port industriell Gigabit switch, RJ45 PoE +
    2-portars SFP 100/1000Mbps
    Matningsspänning: 12 - 48VDC / 7A
    PoE effektbudget: 60W vid 12V , vid 24V 120W, 240W på 48V
    Redundant nätanslutning
    IGMP snooping, MLD snooping
    IEEE 1588v2 Precision tid protokoll
    Modbus TCP realtid (SCADA)
    Utökat temperaturområde från -40 till 75 ° C
    DIN-skena eller väggmontage
    Mått: 152 x 107 x 77 mm

    Pris 7 498  SEK
    Artikelnummer ESW8G-M-SFP2
    På vägen in