E2000/APC

E2000/APC

Det finns 15 produkter.

Visar 1-15 av 15 objekt
Product title

Product title

E2000/APC til E2000/APC fiberkabel
Multimode
Duplex
E2000/ APC stik, 50/125µm
OM5
LSZH
Lime
5m

Pris 720 SEK
Artikelnummer K-FIBER-OM5-APC5
  • Ny
På vägen in  
  • Product title

    Product title

    E2000/APC til E2000/APC fiberkabel
    Multimode
    Duplex
    E2000/ APC stik, 50/125µm
    OM5
    LSZH
    Lime
    3m

    Pris 658 SEK
    Artikelnummer K-FIBER-OM5-APC3
    • Ny
    På vägen in  
  • Product title

    Product title

    E2000 / APC för LC-fiberkabel
    Multimode
    Duplex
    2 x E2000 / APC och 2 x LC-kontakt, 50 / 125μm
    OM5
    LSZH
    Lime
    1m

    Pris 374 SEK
    Artikelnummer K-FIBER-OM5-APC-LC
    • Ny
    Fysiskt i lager  
  • Product title

    Product title

    E2000/APC til E2000/APC fiberkabel
    Multimode
    Duplex
    E2000/ APC stik, 50/125µm
    OM5
    LSZH
    Lime
    10m

    Pris 810 SEK
    Artikelnummer K-FIBER-OM5-APC10
    • Ny
    På vägen in