Med PoE

Med PoE

Det finns 4 produkter.

Visar 1-4 av 4 objekt
4 portar Industriell 10 /...

4 portar Industriell 10 / 100Mbit + 1 x 100Mbit SC Multi Mode styrd PoE-omkopplare. DIN-kontakt. -10- + 70 ° C, 48-55VDC

4x10 / 100Tx IEEE 802.3at / av.
PoE är 30Watt per port och 1x100Fx (SC) fiberport, Multi Mode, 2km
Network Redundant: RSTP / MSTP och TG .8032 ERPS (Recovery Time & 50ms)
Konfiguration: Webbkonsol, Telnet, CLI-komhanedo
IGMP upp till 256 grupper
IEEE802.1Q VLAN, SNMP v1 / v2c
PoE, Ping Alarm för PoE Ports Power Recycle
Larm via e-post
Redundant Power Input: 48 - 55VDC
Metal IP30, DIN Rail och Väggmontering
Temperatur: -10 - + 70 ° C

Pris 5 833 SEK
Artikelnummer ANR-LMP-0501-M
På vägen in  
  • 4 ports Industriel...

    4 ports Industriel 10/100Mbit + 1 x 100Mbit SC Multi Mode managed PoE switch. DIN-beslag. -10 - +70°C, 12 - 24VDC

    4x10 / 100Tx IEEE 802.3at / av.
    PoE är 30Watt per port och 1x100Fx (SC) fiberport, Multi Mode, 2km
    Network Redundant: RSTP / MSTP och TG .8032 ERPS (Återställningstid> 50ms)
    Konfiguration: Webbkonsol, Telnet, CLI-komhanedo
    IGMP Upp till 256 grupper
    IEEE802.1Q VLAN, SNMP v1 / v2c
    PoE, Ping Alarm för PoE-portar Power Recycle
    Larm via e-post
    Redundant Power Input: 12 - 36VDC
    Metal IP30, DIN Rail och Väggmontering
    Temperatur: -10 - + 70 ° C

    Pris 6 792 SEK
    Artikelnummer ANR-LMP-0501-M-24
    På vägen in  
  • 8 ports Industriel...

    8 ports Industriel 10/100Mbit + 2 x 1000Mbit SFP, combi, managed PoE switch. DIN-beslag. -10 - +70°C, 48 - 55VDC

    8 x 10/100Tx IEEE 802.3at/af + 2 x 10/100/1000Mbit RJ45 combi.
    PoE er 30Watt per port
    2 x 100/1000Fx (SFP) fiber port
    Netværk Redundant: RSTP/MSTP, og TG.8032 ERPS (Recovery Time <50ms)
    Konfiguration: Web Console, Telnet, CLI Comhaned
    IGMP op til 256 grupper
    IEEE802.1Q VLAN, SNMP v1/v2c
    PoE, Ping Alarm for PoE porte Power Recycle
    Alarmer via e-mail
    Redundant power input: 48 - 55VDC
    Metal IP30, DIN-Rail og vægbeslag
    Temperatur: -10 - +70°C  

    Pris 7 015 SEK
    Artikelnummer ANR-LMP-1002C-SFP
    På vägen in  
  • 8 portar Industrial 10 /...

    8 portar Industrial 10 / 100Mbit + 2 x 1000Mbit SFP, combi, hanterad PoE switch. DIN-kontakt. -10- + 70 ° C, 12-36VDC

    8 x 10 / 100Tx IEEE 802.3at / av + 2 x 10/100 / 1000Mbit RJ45 combi.
    PoE är 30Watt per port och 2x100 / 1000Fx (SFP) fiberport
    nätverksöverflödig : RSTP / MSTP och TG.8032 ERPS (Återställningstid> 50ms)
    Konfiguration: Webbkonsol, Telnet, CLI-komhanedo
    IGMP Upp till 256 grupper
    IEEE802.1Q VLAN, SNMP v1 / v2c < br> PoE, Ping Alarm för PoE-portar Power Recycle
    Larm via e-post
    Redundant Power Input: 12 - 36VDC
    Metal IP30, DIN Rail och Väggmontering
    Temperatur: -10 - + 70 ° C

    Pris 8 293 SEK
    Artikelnummer ANR-LMP-1002C-SFP-24
    På vägen in