Multi Mode 50 MY

Multi Mode 50 MY

Det finns 3 produkter.

Visar 1-3 av 3 objekt
Armerad fiberkabel LC-SC,...

Armerad fiberkabel LC-SC, OM4, 50/125 mikron multimode, 4m

4 meter stålförstärkta fiberpatchkabel
Multimode, 50/125 mikron.
OM4
Duplex (två fibrer) katalog 2 x 2 x LC och SC
motstå upp till 30 kg
Robust mantel
Arbetstemperatur temperatur~~POS=HEADCOMP -40 ° C ~ + 60 ° C
Aqua
4m
förhandlat i flera längder

Pris 667 SEK
Artikelnummer K-FIBER-A-Y50LC-SC4
  • Ny
På vägen in  
  • Armerad fiberkabel LC-SC,...

    Armerad fiberkabel LC-SC, OM4, 50/125 mikron multimode, 5m

    5 meter stålförstärkt fiber patch-kabel
    Multimode, 50/125 mikron.
    OM4
    Duplex (två fibrer) katalog 2 x 2 x LC och SC
    motstå upp till 30 kg
    Robust mantel
    Användningstemperatur temperatur -40°C ~ +60°C
    Aqua
    5m
    Finns i flera längder

    Pris 226 SEK
    Artikelnummer K-FIBER-A-Y50LC-SC5
    Fysiskt i lager