RJ45 + Fiber

RJ45 + Fiber

Det finns 19 produkter.

Visar 1-19 av 19 objekt
  • 16 port 10 / 100Mbit RJ45...

    16 port 10 / 100Mbit RJ45 PoE + 2Gbit fiberport SFP, LCD-skärm, UTP upp till 250 meter, 230VAC

    16 portar 10 / 100Mbit + 2 portar Gigabit RJ45.
    2 x 1000BASE-X mini-GBIC SFP combo-gränssnitt.
    PoE + är 32 watt (budgeten är 300 watt).
    IEEE 802.3af / vid slutet.
    Varje port har 54VDC för PoE-utrustning.
    Auto Detect PoE-utrustning. - Ger ström upp till 100 meter.
    Utökat läge utan PoE är avståndet upp till 250 meter.
    Utrustad med smart LCD.
    Standard, VLAN, Extend.

    Pris 3 460  SEK
    Artikelnummer ESW16SFP2-POE+
    På vägen in  
  • 24 post 10/100/1000Mbit...

    24 post 10/100/1000Mbit RJ45 Ultra PoE + 4 x fiber port Gbit TP/SFP Combo Managed

    24 x 10/100/1000Mbit RJ45 porte PoE++
    IEEE 802.3at/af/ - Ultra PoE (60Watt) end/mid-span
    PoE budget er 600Watt
    4 x 100/1000Mbit mini-GBIC/SFP slots, Combo med 4 Gbit RJ45 SFP
    RJ45 console interface til haneagement og opsætning
    VLAN - IEEE 802.1Q tagged VLAN
    VLAN Q-in-Q) - IEEE 802.1ad
    Protocol VLAN, Voice VLAN, Private VLAN, haneeagement VLAN, GVRP
    SPv4 IGMP snooping v2 and v3
    Supports IPv6 MLD snooping v1, v2
    IGMP querier mode, IGMP snooping port filtering
    MLD snooping port filtering
    Port security for source MAC adresse filtering
    DHCP snooping for at filtrere uønskede DHCP beskeder

    Pris 11 226  SEK
    Artikelnummer ESW24SFP4-POE++
    På vägen in  
  • Product title

    Product title

    Top Grade Managed Poe++ switch - til large scale netværk 
    Managed switch, 24 x RJ45 med PoE++ (95W) på alle porte samtidig.
    PoE power budget på 2280Watt. Ingen kompromis
    Dobbelt plug-in strømforsyninger
    24 x RJ45 10/100/1000Mbit med PoE++
    PoE extend mode til 200meter
    2 x 10GBase-T slot til 10Gbit / 1 Gbit SFP modul Single Mode eller Multi Mode
    2 x 10GBase-SR/LR SFP+ slot (Combo med 2 x SFP/RJ45)
    Layer 3 managed switch - Professionel Grade
    Multi cast support
    ERPS til Ring IP overvågning - recovery time under 10ms
    DHCP relæ / DHCP Server
    Supporterer Cisco ether-channel (static trunk)
    Mål: 440 x 300 x 44 mm (1U)
    Vægt: 5,5kg
    Driftstemperatur: 0 - +50°C 
     

    Pris 15 595  SEK
    Artikelnummer ESW24G2SFP-POE++
    • Ny
    På vägen in  
  • 10 ports industri switch 8...

    10 ports industri switch 8 x Gbit RJ45 + 2 x SFP - Unmanaged, 12-48VDC, -40 - +75°C

    8 x 10/100/1000Mbit - RJ45 med auto MDI/MDI-X
    2 x SFP slot 100/1000Mbit fiber port
    IP30 metalkabinet 
    DIN rail og vægmontering
    Redundant Power input
    12 til 48VDC, redundant, med polaritetsbeskyttelse
    AC input 24VAC power input er mulig
    6000VDC Ethernet ESD beskyttelse
    Udvidet temperatur -40 til 75°C
    IEEE 802.3az

    Pris 3 017  SEK
    Artikelnummer ESW8G-U-SFP2
    Fysiskt i lager  
  • 24 ports Gigabit managed...

    24 ports Gigabit managed PoE+ switch med 2 x SFP + 2 x uplink, til 19" rack montage

    haneeaged Gigabit Switch
    administration via webbrowser og SNMP
    24 ports PoE+, 30 watt per port
    2 porte for SFP fiber-transceiver
    2 x uplink
    Layer 2 switch
    IGMP Snooping (Multicast protokol)
    Har SNMP monitor og trap
    Port mirroring
    -10° ~50° C driftstemperatur
    6KV strøm / 8KV lyn sekret
    100 ~ 240 VAC

    Pris 5 756  SEK
    Artikelnummer ESW24L2-POE
    På vägen in  
  • 16 ports 10/100/1000Mbit...

    16 ports 10/100/1000Mbit switch PoE Ultra + 4 x Gbit SFP + 2 x 10Gbit SFP, Managed, 230VAC

    16 x 10/100/1000Mbit RJ45
    16 porte med PoE Ultra (75W per port)
    4 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP slot
    2 10Gbit SFP+ slot
    RJ45 console interface til haneagement og opsætning
    PoE maks. er 400Watt, end-span og mid-span.
    PoE power feeding op til 100 meter
    Total PoE haneagement
    IGMP Snooping
    MLD Snooping
    Maks. 8 VLAN interface

    Pris 11 343  SEK
    Artikelnummer ESW16SFP2G-POE+U
    På vägen in  
  • 24 port switch, 24 x 10/100...

    24 port switch, 24 x 10/100 / 1000Mbit RJ45 / 4 x SFP Gigabit Fibre eller RJ45, 4 x 10G SFP Fiber - Managed, 230VAC och 48VDC

    24 portar Gigabit Ethernet Switch , 4 x SFP , Layer 3 och IPv6

    24 + 4 ports haneeaged Gigabit Switch - 128Gbit/s
    Med 4 x SFP - 1000Mbit delt med RJ45
    Layer 3 switch
    IPv6/IPv4
    4 x 10Gbit SFP transceiver
    IGMP Snooping (Multicast protokol)
    Single IP Address haneeagement
    Redundant Power System (230VAC / 48VDC)

    Pris 14 270  SEK
    Artikelnummer ESW24L3V6
    På vägen in