Mediekonverter til netværk

Mediekonverter til netværk

Det finns 7 produkter.

Visar 1-7 av 7 objekt
IGT-805AT, Industrial 10/100/1000BASE-T to 100/1000BASE-X SFP Media Converter -40~75°

Mediekonverter 10/100 / 1000Mbit RJ45 till 100 / 1000Mbit SFP-modul -40 till 75 ° C

1 port 10/100 / 1000BASE-T RJ45
1 SFP-gränssnitt, 100 / 1000BASE-X dubbelläge
IEEE 802.3 / 802.3u / 802.3ab / 802.3z Ethernet-standard
9K Jumbo Frame
Stödjer WDM SFP-moduler (1310 / 1550nm)
IP30 Metallskåp, DIN-skena och väggmontering Design
Redundant Spänningsanslutning
12VDC till 48VDC Polaritetsskydd
24VAC Strömförsörjning Accepted
- 40°C till +75°C driftstemperatur

Pris 1 087 SEK
Artikelnummer ETH-RJ45G-SFP-T
Fysiskt i lager