Side 5, Netværk

Side 5, Netværk

Det finns 7 produkter.

Visar 1-7 av 7 objekt
  • LTE/4G router med 4 ports...

    LTE/4G router med 4 ports Ethernet switch og WiFi, 9-39VDC

    Router med LTE/4G-modem, WiFi och Ethernet. Inbyggd 3 portars nätverksswitch , som endast kräver SIM-kort för LTE-anslutning

    IP Gateway Router, LTE, 4G, UMTS, GPRS, Wifi
    3 x LAN, 1 x WAN 10/100Mbps
    Maks. 150/50Mbps
    Ideel til mobil-installation
    9 - 30VDC/<7Watt
    Til DIN skinne montering (beslag medfølger ikke)
    4 x aftagelige antenner, 2 x LTE, 2 x Wifi
    Dual SIM
    WEP, WPA/2 kryptering
    OpenVPN, IPSec, GRE, Dynamic DNS, 
    Send/modtag SMS via HTTP
    Gennemtænkt software

    Pris 3 607,00 Dkr
    Product code: ROUTER-LTE-W
    Status  
  • 15 dBi utomhus MIMO - 2 i 1...

    15 dBi utomhus MIMO - 2 i 1 antenn, 2 x N hona

    Utomhus omniantenn, MIMO typ
    2 st. 15dBi omni-antennr i samma hus
    MIMO är Multi-in, Multi-out princip
    Vertikal spridning är 23 grader
    Horisontal spridning är 360 grader
    Minimerar utfasning av radiosignalet
    Mastefäste medföljar
    2 x N hona

    Pris 570,00 Dkr
    Product code: WLAN-OMNI15MIMO
    Status  
  • 24 ports switch, 24 x...

    24 ports switch, 24 x 10/100/1000Mbit RJ45 / 4 x SFP Gigabit / RJ45, 4 x 10G SFP - Managed, AC og 48VDC

    24 portar Gigabit Ethernet Switch , 4 x SFP , Layer 3 och IPv6

    24 + 4 ports Managed Gigabit Switch - 128Gbit/s
    Med 4 x SFP - 1000Mbit delt med RJ45
    Layer 3 switch
    IPv6/IPv4
    4 x 10Gbit SFP transceiver
    IGMP Snooping (Multicast protokol)
    Single IP Address Management
    Redundant Power System (230VAC / 48VDC)

    Pris 9 608,00 Dkr
    Product code: ESW24L3V6
    Status  
  • Ethernet till.fiber...

    Ethernet till.fiber konvertiller , POE

    Til 1000Base-X SFP transceiver
    SFP, Single Mode eller Multi Mode
    10/100/1000Base-TX
    56VDC PSU medfølger.
    Mid-span PoE (4,5/7,8)
    PoE effekt er maks. 30 Watt
    Alarm ved link-fejl

    Pris 732,00 Dkr
    Product code: ETH-RJ45G-SFP-P
    Status  
  • 300Mbit 2,4GHz udendørs AP...

    300Mbit 2,4GHz udendørs AP / Router, intern 12dBi antenne, 12VDC

    Udendørs trådløs AP/Router, NAT Server 
    Gateway, AP, Bridge, Client, Client Router (WISP) 
    Indbygget 12dBi antenne, 2 x RP-SMA til ekstern antenne
    2.4GHz 300Mbps 802.11n 
    Wireless IEEE 802.11b/g/n, 1Tx, 1Rx
    1 x RJ45 - PoE LAN 10/100Mbps - 
    Passive PoE er 12VDC/1A
    IP55
    Driftstemperatur -20-70°
    Rør / væg-montering

    Pris Call for price
    Product code: WLAN-AP-B300P-R
    Status