10 Gbitill SFP + modul LC 300m MULTI

MiniGBIC / SFP + , LC -typ, 850 nm , 300 m multimod

CNV-SFP10G-M
1 215 SEK
Exkl. moms
Kvantitet
Fysiskt i lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

SFP + modul för 10 Gbit nätverksutrustning . GBIC och SFP + fiber plug-in modul . Insticksmodul för att inkludera Växlar - gör det lätt att ändra till ett annat typ av fiber . Fiberkonvertermodul i SFP ( + ) / miniGBIC eller GBIC -format . Kräver motsvarande expansionsutrymme i utrustningen modulen måste installeras - till exempel . switchar .