SFP , LC - fiber 1Gbitill , SM , 50KM

MiniGBIC / SFP , LC typ , 1310 nm , 50 km , singelmod

  • Download PDF
  • email Send to a friend
  • Send to a friend

    DP8K displayport adapterkabel 1.4, Ultra HD, DP han - DP han, 30Hz, sort, 1,5 m

    DP8K displayport adapterkabel 1.4, Ultra HD, DP han - DP han, 30Hz, sort, 1,5 m

    Displayportkabel 1.4
    20 pin DisplayPort han - 20 pin DisplayPort han stik
    8K Ultra HD 4320p (30 Hz)
    Guldbelagte og støbte stik
    Understøtter HDCP 2.2
    AWG27
    Mekanisk lås
    Sort
    1,5 meter

    Recipient :

    * Required fields

    Avbryt eller 

  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question
CNV-SFP1G-S50
1 973 SEK
Exkl. moms
Kvantitet
Fysiskt i lager  

Modul 1000Mbit ( 1Gbit ) nätverksutrustning. GBIC och SFP fiber plug-in modul . Insticksmodul för att inkludera Växlar - gör det lätt att ändra till ett annat typ av fiber . Fiberkonvertermodul i SFP ( + ) / miniGBIC eller GBIC -format . Kräver motsvarande expansionsutrymme i utrustningen modulen måste installeras - till exempel . switchar .