SFP-modul 100Mbit, 100Base-FX, SM, LC, 20km

Mini / SFP, LC-typ, 1310 nm, 20 km enkelmod

CNV-SFP100S20
523 SEK
Exkl. moms
Kvantitet
Fysiskt i lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Modul för 100Mbit nätverksutrustning. SFP fiber plugin-modul. Insticksmodul för t.ex. Växlar - gör det lätt förändring till en annan typ av fiber
Fiberkonvertermodul i SFP (+) / miniGBIC eller GBIC-format.. Kräver motsvarande expansionsutrymme i utrustningen modulen som ska installeras - till exempel. omkopplare.