Industriel til DIN

Industriel til DIN

Der er 10 varer.

Viser 1-10 af 10 element(er)
  • Mediekonverter RJ45 til...

    Mediekonverter RJ45 til 100Mbit Fiber SC SM, 30 km

    ​10/100 Mbit kobber Ethernet-SC SM fiber Ethernet omformer 
    1 x 10 / 100Base - TX RJ45-hunstik
    1 x 100 FX m. SC singlemode
    1310 nm Op til 30km (8/125um, 9/125um, 10/125um fiber) 
    -10 ° ~ +70°C

    Pris Call for price
    Varenummer ETH-FIBER-SC+I
    Status  
  • Mediekonverter Fiber SFP...

    Mediekonverter Fiber SFP 10Gbps modul til RJ45

    1 x 10G / 5G / 2.5G / 1G / 100BASE-T RJ45 interface med auto MDI / MDI-X funktion
    1 x 10GBASE-X SFP + slot interface
    100 meter over Cat 6A / Cat7 ved 10Gbps
    Ekstern 5V DC, 2A strømforsyning
    Plug and Play installation
    DIN-skinne og vægmontering design

    Pris Call for price
    Varenummer FIBER-ETH-SFP-10G
    • Ny
    Status